
Villa Mozart - Fantastisk lyxvilla i Sierra Blanca
Villa Mozart är en lyxig och unik villa belägen i ett av Marbellas mest exklusiva områden. Sierra Blanca på Golden Mile är en av de mest exklusiva bostadsområdena i Marbella med majestätiska villor som ligger på sina lugna och avskilda gator.
Fastigheten är byggd på fyra nivåer och består av 6 sovrum och 7 badrum. Denna lyxvilla är utrustad med allt du kan drömma om, som en infinitypool med utsikt över La Concha, vackert välskötta tropiska trädgårdar, biograf, professionellt gym, vinkällare, jacuzzi, bastu och ångbastu, samt ett poolhus med bar och grillplats, med mera.
Denna lyxvilla är perfekt för familjesemestrar, golfresor och vintersemester i solen. Den erbjuder ett brett utbud av bekvämligheter, inklusive en fullt möblerad interiör, en öppen spis, ett matrum och ett vardagsrum. Villan har också en privat terrass och en öppen terrass med panoramautsikt över havet. För underhållning finns en biograf, ett spelrum och ett Dolby Stereo Surround-system. Fastigheten är i utmärkt skick och erbjuder en 24/7-säkerhetstjänst.
Med sitt utmärkta läge, lyxiga funktioner och fantastisk utsikt är Villa Mozart det perfekta valet för dem som söker en verkligt enastående och oförglömlig upplevelse i Marbella.
- Ref HRB-00001P
- Villa
- Marbella Golden Mile, Marbella (alla områden)
- 6 sängar
- 7 badrum
- 1265 m² byggnad
- 1265 m² interiör
- 600 m² terrasser
- 2697 m² tomt
- Pool (Privat)
- Trädgård (Privat)
- Garage (Privat)
- Byggt år 2016
- Privat terrass
- Vardagsrum
- Biografrum
- Bekvämligheter nära
- Vinkällare
- Fullt möblerat
- Havsutsikt
- Öppen spis
- Jacuzzi
- Uppvärmd swimmingpool
- Bastu
- Uncovered terrass
- Game Room
- Dolby Stereo Surround system
- Gym
- Internet-Wifi
- Solarium
- Täckt terrass
- Excellent condition
- Matsal
- Grill
- Säkerhets övervakning 24h
- Gästtoalett
- Panoramautsikt
- 50 000 € per vecka
- 1265 m² Kvm
- 2697 m² Tomt
- 6Sovrum
- 7Badrum
- Marbella Golden Mile Plats
- HRB-00001P Ref
